مسابقه زیباترین پیامک به مناسبت ۹ دی

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت فرهنگ عجب شیر؛ مسابقه پیامکی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت به همت اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان عجب شیر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فرهاد جبارپور رییس اداره فرهنگ ارشاد عجب شیر افزود :  اولین مسابقه پیامکی به مناسبت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان عجب شیر برگزار می‌شود.
وی گفت: علاقه مندان می‌توانند زیباترین و کوتاه‌ترین متن شعر و یا نثرخود را در قالب یک پیامک فارسی با عنوان ( توصیف حماسه نهم دی – مردم وبصیرت انقلابی) به سامانه پیامک اداره تبلیغات اسلامی عجب شیر به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۵۷۶ ارسال کنند.
لازم به ذکر است مهلت ارسال پیامک تا عصر روز ۱۵ دی است و پس از بررسی آثار ارسال شده، به ۶ نفر برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ