آغاز سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ فراخوان سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نمازبه میزبانی این استان برگزار می شود، گفت: علاقه مندان با گروه سنی ۱۳ سال و بالاتر می توانند تا ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲، آثار خود را در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.chb-namaz.ir ثبت کنند.

حجت الاسلام محمد کریمی، هدف از برگزاری این مسابقه را هدایت جوانان و نوجوانان در فضای مجازی نماز، ساماندهی وبلاگ های ارزشی با موضوع نماز در سراسر کشور، ترغیب وبلاگ نویسان به موضوع ارزشمند نماز، شناسایی یاوران نماز در فضای مجازی مجازی و سایبری و آشنایی نسل نو با معارف نماز برشمرد.

وی مخاطبان برگزاری این مسابقه را عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان عنوان و تأکید کرد:این مسابقه از ۱۵ دی تا ۱۵ اسفند به مدت دو ماه به صورت سراسری از سوی ستاد مرکزی و دفتر استانی این ستاد در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد کریمی با اشاره به اینکه این مسابقه سراسری در ۱۵ شاخص برگزار می شود، افزود: شیوه های رونق نمازهای جمعه و جماعت، آسیب شناسی وضعیت نماز در جامعه، راهکارهای ایجاد حضور قلب در نماز، کارکردهای مسجد نمونه و موفق، نقش نماز در مقابله با جنگ نرم و بررسی تحلیلی آیات و روایات نماز، نماز اول وقت، اسرار و چرایی نماز، نماز در ادیان، و آثار و برکات نماز، از موضوعات این مسابقه است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: آیین اختتامیه این مسابقه سراسری، نیمه نخست اردیبهشت سال آینده به میزبانی شهرکرد برگزار و از ۱۱۰ برگزیده در این آیین تجلیل می شوند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ