گزارش لحظه ای از اختتامیه کنگره ملی وقف

0

به گزارش «فارسی مچ» اختتامیه کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی روز سه شنبه ۱۵ دی ماه در سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این گزارش قصد داریم شما را با لحظه لحظه اتفاقات مراسم همراه نماییم.

ساعت حدود ۱۴:۰۰ از درب دانشگاه تربیت مدرس وارد می شویم، از همان ابتدا با کاغذ نوشته هایی به سالن محل برگزاری مراسم هدایت می شویم؛ گویا مراسم های دیگری نیز در حال برگزاری است چون آنها نیز کاغذ نوشته های خود را چسبانده اند.

پس از چند دقیقه پیاده روی سالن شهید چمران را در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تربیت مدرس می یابیم.

از در که وارد می شویم در ابتدا دوستان شما را با چای و شیرینی همراهی می کنند و در ابتدای درب ورود پک فرهنگی به مدعوین اهدا می گردد.

در همین لحظات جناب حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده(مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران) وارد سالن می گردد.

ساعت ۱۴:۱۵ است که مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری برجسته قرآنی جناب آقای سجاد یوسفوند به طور رسمی آغاز می گردد.

در همین میان و در ساعت ۱۴:۱۷ جناب حجت الاسلام و المسلمین میرلوحی(مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه امام صادقعلیه السلام) وارد سالن می گردند.

در ساعت ۱۴:۳۳ و پس از تلاوت آیات و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، مجری برنامه جناب آقای حسن سلطانی کار خود را آغاز می نماید، ایشان پس از خوش آمدگویی از جناب آقای محمدزاده در ساعت ۱۴:۳۸ برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل می آورند.

ساعت ۱۴:۵۰ می باشد که سخنان ایشان خاتمه یافته و کلیپی با عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی از سخنان حضرت آقا سالن را عطر افشانی می نماید.

ساعت ۱۴:۵۴ مجری برنامه از جناب آقای دکتر صالح آبادی (رییس سازمان بورس و اوراق بهادار) برای ایراد سخن دعوت به عمل می آورند.

در ساعت ۱۵:۲۲ و با پایان سخنان ایشان نوبت به ارائه مقاله جناب آقای دکتر موسویان(عضو شورای فقهی بانک مرکزی) می گردد در میان سخنان ایشان و در ساعت ۱۵:۳۷ جناب آقای دکتر بشیر(استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام) وارد سالن اختتامیه می گردند.

در ساعت ۱۵:۴۱ و با پایان یافتن سخنان دکتر موسویان، اینبار نوبت به پخش کلیپی با موضوع سبک زندگی از سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می گردد.

ساعت ۱۵:۴۷ مجری برنامه از جناب آقای میرلوحی دبیر علمی کنگره برای ایراد سخن دعوت به عمل می آورد.

در ساعت ۱۶:۱۲ و با پایان یافتن سخنان ایشان نوبت به ارائه مقاله دوم توسط دکتر بشیر می گردد و در ساعت ۱۶:۳۶ و پس از پایان سخنان ایشان کلیپی با عنوان بنمایه های فرهنگ زندگی مطلوب اسلام باز هم برگرفته از سخنان ناب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پخش می گردد.

در همین حین برای رفع خستگی حضار محترم، پذیرایی نیز از دوستان حاضر در سالن با دادن میوه به عمل می آید.

عقربه های ساعت ۱۶:۴۷ و بالاخره نوبت به اعلام برندگان کنگره ملی وقف می رسد، از آقایان محمدزاده، میرلوحی، حسینی و شکوری برای اهدای جوایز به برندگان دعوت به عمل می آید؛ بر روی سن از سه برگزیده مقاله، و نفرات اول بخش های دیگر تقدیر به عمل می آید.

ساعت ۱۶:۵۰ نوبت می رسد به رونمایی از دو کتاب کنگره ملی پیامبر اعظم (ص) و امام حسن عسگری (ع) و بیان توضیحاتی راجع به آنها توسط آقای میرلوحی

ساعت ۱۶:۵۸ که خبر می رسد جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین پناهیان وارد سالن می گردند و بلافاصله از ایشان برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل می آید و ایشان هم با ارائه سخنانی کوتاه در واقع حسن ختامی بودند بر مراسم.

این مراسم در ساعت ۱۷:۰۹ به صورت رسمی پایان می یابد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.