کتابچه الکترونیکی تجارب طلایی در وبلاگ نویسی

0

به گزارش «فارسی مچ» به مناسبت تولد پیامبر گرامی اسلام(ص) اولین کتابچه الکترونیکی با موضوع تجارب طلایی در وبلاگ‌نویسی که در چند ماه قبل ازتجارب کاربران راسخونی جمع‌آوری منتشرشد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ایده‌پردازی وصفحه‌آرایی کتابچه الکترونیکی تجارب طلایی در وبلاگ نویسی توسط مهدی شیرانی وتایپ نوشته و پیاده‌سازی آن توسط حسین رضایی مدیران افتخاری تالار وبلاگ‌نویسی راسخون انجام گرفته است.
با دانلود این کتابچه می توانید از مطالب وتجربیات دوستان وبلاگنویس استفاده کرده وهرچه سریعتر در صدد حل مشکلات وبلاگ نویسی خود بر آیند.
ضمن اینکه تالار وبلاگ نویسی راسخون قصد دارد در هر ماه یک کتابچه الکترونیکی آموزشی وبلاگ نویسی را در قالب  فایل پی دی اف به شما دوستان عزیز ارائه کند.
برای دانلود کتابچه تجارب طلایی در وبلاگ نویسی می توانید به انجمن های راسخون به آدرس www.rasekhoon.net مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.