مسابقه وصیت نامه خوانی امام خمینی

0

به گزارش «فارسی مچ» بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی در دانشگاه ها مسابقه وصیت نامه خوانی امام خمینی را جهت نشر بیشتر رهنمودهای امام برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در خبر این مسابقه چنین آمده است.

رهبر معظم انقلاب بارها تاکید فرموده اند : انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل عظیم الشان متعلق به همه قشرها و نسل های حال و آینده ایران است و این ملت بزرگ، این امانت سنگین الهی را در پرتو عمل به وصیت نامه راهگشای امام خمینی(ره)، حفظ شعارها، جهت گیری ها، ارزش ها و مبانی انقلاب و در سایه پیشرفت و نوآوری و تعالی حفاظت خواهد کرد.”
این وصیت نامه در واقع دستورالعملی ملی برای پیشرفت و توسعه و سرفرازی ایران است. وصیت نامه حضرت امام(ره) از جمله منابع و یادگارهای ارزشمند امام است که توانسته رابطه معنوی انقلاب وامام را تداوم بخشد.

نگارش این متن ارزنده حکایت از دید بلند امام و ایمان ایشان به انقلاب اسلامی وامید به آینده درخشان آن دارد. امام(ره) با این وصیت نامه به ما و نسل های آینده این انقلاب گفت این انقلاب مسیری روشن و شفاف دارد و نمی توان به نام آن از مسیر اصلی منحرف شد.

امام(ره) با وصیت نامه خود به ما و همه جهانیان فهماند که اگر برای سرنگونی طاغوت برنامه داشت برای دوران مابعد طاغوت هم برنامه دارد، حتی اگر بعد از آن او در قید حیات نباشد.

لذا وصیت نامه امام برنامه ای است برای تداوم انقلاب ما.

برای مطالعه وصیت نامه امام و شرکت در این مسابقه می توانید به سایت خط امام به آدرس www.khatteemam.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.