مسابقه زیباترین پیامک به مناسبت ۹ دی

0
به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت فرهنگ عجب شیر؛ مسابقه پیامکی به مناسبت فرا رسیدن ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت به همت اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان عجب شیر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فرهاد جبارپور رییس اداره فرهنگ ارشاد عجب شیر افزود :  اولین مسابقه پیامکی به مناسبت ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان عجب شیر برگزار می‌شود.
وی گفت: علاقه مندان می‌توانند زیباترین و کوتاه‌ترین متن شعر و یا نثرخود را در قالب یک پیامک فارسی با عنوان ( توصیف حماسه نهم دی – مردم وبصیرت انقلابی) به سامانه پیامک اداره تبلیغات اسلامی عجب شیر به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۶۵۷۶ ارسال کنند.
لازم به ذکر است مهلت ارسال پیامک تا عصر روز ۱۵ دی است و پس از بررسی آثار ارسال شده، به ۶ نفر برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.