صندلی داغ وبلاگ نویسان

0

به گزارش «فارسی مچ» تالار وبلاگ نویسی راسخون قصد دارد وبلاگ نویسان را روی صندلی داغ خود نشانده و آنها از تجربیات خود بگویند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این برنامه به منظور آشنایی دوستان وبلاگ نویس وتمایل بیشتر وبلاگ نویسان وحل کردن مشکلات وبلاگ نویسی خود برگزار می گردد.

برای شرکت در صندلی داغ وبلاگ نویسان راسخونی حتما باید وبلاگ نویس بوده ودارای وبلاگ باشید.

علاقه مندان به ثبت نام تا ۴ بهمن برای ثبت نام پس از عضویت در راسخون ومراجعه به تاپیک ثبت نام صندلی داغ بازدن گزینه تشکر در همان تاپیک می توانند در صندلی داغ وبلاگ نویسان راسخونی ثبت نام کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.