دومین جشنواره فرهنگی و هنری سیاه و سپید

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت دانشگاه فردوسی مشهد؛ دومین جشنواره فرهنگی و هنری سیاه سپید ویژه دانشگاهیان سراسر کشور با رویکرد پیشگیری از مواد مخدر و روانگردان ها در دانشگاه های سراسر کشور با همکاری اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر، اداره کل فرهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر و اداره کل پیشگیری های وضعی قوه قضائیه برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر جشنواره ضمن اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره فرهنگی و هنری سیاه سپید با موضوعات: خویشتن، سیاه، سپید / من سالم، شهر سالم / نشانی در بی نشانی من / زندگی، رسم خویشاوندی / انسان سالم / سلامت روان، سلامت تن / سکون و حرکت و در بخش های: نمایش خیابانی، نمایشنامه نویسی، فیلنامه نویسی، نقاشی، طراحی، آثاردیجیتال، چیدمان، فیلم کوتاه، فیلم مستند، پوستر، عکس، هنر اجرا، نماهنگ، کاریکاتور و مجسمه برگزار خواهد شد.

دکترحسین کلانتری افزود: مهلت ارسال آثار تا ١۵ اسفند سالجاری و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد.

وی در خصوص جوایز جشنواره اظهار کرد: جایــزه ویـــژه به مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به همراه لوح تقدیــر دومین جشنواره سیاه و سپید . جایزه نفرات اول در هر بخش (۱۵ نفر) مبلـــغ ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریـال به همراه لوح تقدیــر دومین جشنواره سیاه و سپید می باشد ضمن اینکه در پایان به شرکت کنندگانی که اثر آنها به مرحله دوم داوری راه یافته است،گواهی شرکت در جشنواره صادر می شود.

دانشجویان علاقمند می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از اهداف و موضوعات جشنواره و ارسال اثر به پایگاه اینترنتی جشنوارهwww.siahosepid.com  مراجعه نمایند. و یا با شماره تلفن دبیرخانه ۶۶۴۷۷۸۵۷ـ۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.