تمدید نخستین جشنواره ملی هم نگاران

0

به گزارش «فارسی مچ» نخستین جشنواره ملی هم نگاران به درخواست و استقبال برخی دوستان و هنرمندان و با تصویب هیئت داوران تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، طبق اعلام دبیرخانه جشنواره اعلام نتایج نیز طبق وعده ی قبلی در اواخر بهمن ماه خواهد بود.

۲- کار داوری آثار همزمان با تمدید جشنواره شروع شده است.

۳- اسامی هیئت داوران نیز همراه با اعلام نتایج منتشر خواهد شد. «به دلیل آرامش بیشتر در داوری»

۴- آمار آثار رسیده به جشنواره تا پایان روز ۱۵ دی ماه۱۳۹۲ به این شرح است:

*رشته شعر: ۱۵۵۵ اثز
*رشته داستان کوتاه: ۴۳۷ اثر
*رشته وبلاگ نویسی: ۱۵۷ اثز
…………………………..
*جمع کل آثار رسیده: ۲۱۴۹ اثر

۵- تعداد قابل توجهی از هنرمندان شرکت کننده از جوانان شناخت شده و برگزیده در دیگر جشنواره های مطرح کشوری هستند که این خود نشان از کیفیت بالای آثار رسیده به دبیرخانه می باشد.

۶- دبیر جشنواره ملی هم نگاران افزود نخستین جشنواره ی ملی هم نگاران اولین جشنواره ملی مجازی در کشور است که فراخوان خود را در مهر ماه ۱۳۹۲ منتشر کرده است. بدلیل برخی مشکلات و همکاری نکردن نهادهای مربوطه ،متاسفانه تبلیغ خیلی کم انجام گرفت.؛لازم به ذکر است که تنها هزینه ی تبلیغاتی ما فقط و فقط ۱۶هزار تومان بوده است. راه همکاری با جشنواره هم چنان برای تمامی دوستان،نهاد ها و سازمان ها باز است. آغوش این جشنواره مستقل و غیر دولتی که توسط سایت هم نگاران برگزار می شود برای همه باز است. و گر نه ما اسم جشنواره را هم نگاران نمی گذاشتیم بایستی در کنار هم حرکت کرد بایستی هم دل بود بایستی هم زبان بود…

۷- مسلم امیدی گفت یکی از اصلی ترین اهداف جشنواره ،وحدت هنرمندان برای تحقق شعار حماسه سیاسی-حماسه اقتصادی و با تاکید بر حماسه اقتصادی در عرصه فرهنگ و ادب می باشد. این جشنواره اختتامیه ندارد .هزینه های مربوط به اختتامیه صرف چاپ ۱۲ کتاب جشنواره (۶ کتاب داستان و ۶ کتاب شعر) و پخش مطلوب ان در سراسر کشور خواهد شد.

۸- در پایان، فیلم مستند جشنواره ،که حاوی چگونگی و نحوه ی اجرا جشنواره،پاسخ به برخی ابهامات،دستاورد ها،موانع کار جشنواره،نامه نگاری های انجام شده به ادارات برای همکاری و پاسخ آن ها … می باشد در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

۹- تشکر ویژه ما تقدیم به تمامی هنرمندان است که در جشنواره شرکت کرده اند.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به سایت هم نگاران به آدرس www.hamnegaran.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.