آغاز سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ فراخوان سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه سومین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نمازبه میزبانی این استان برگزار می شود، گفت: علاقه مندان با گروه سنی ۱۳ سال و بالاتر می توانند تا ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۲، آثار خود را در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.chb-namaz.ir ثبت کنند.

حجت الاسلام محمد کریمی، هدف از برگزاری این مسابقه را هدایت جوانان و نوجوانان در فضای مجازی نماز، ساماندهی وبلاگ های ارزشی با موضوع نماز در سراسر کشور، ترغیب وبلاگ نویسان به موضوع ارزشمند نماز، شناسایی یاوران نماز در فضای مجازی مجازی و سایبری و آشنایی نسل نو با معارف نماز برشمرد.

وی مخاطبان برگزاری این مسابقه را عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان عنوان و تأکید کرد:این مسابقه از ۱۵ دی تا ۱۵ اسفند به مدت دو ماه به صورت سراسری از سوی ستاد مرکزی و دفتر استانی این ستاد در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد کریمی با اشاره به اینکه این مسابقه سراسری در ۱۵ شاخص برگزار می شود، افزود: شیوه های رونق نمازهای جمعه و جماعت، آسیب شناسی وضعیت نماز در جامعه، راهکارهای ایجاد حضور قلب در نماز، کارکردهای مسجد نمونه و موفق، نقش نماز در مقابله با جنگ نرم و بررسی تحلیلی آیات و روایات نماز، نماز اول وقت، اسرار و چرایی نماز، نماز در ادیان، و آثار و برکات نماز، از موضوعات این مسابقه است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: آیین اختتامیه این مسابقه سراسری، نیمه نخست اردیبهشت سال آینده به میزبانی شهرکرد برگزار و از ۱۱۰ برگزیده در این آیین تجلیل می شوند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.