جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران آغاز به فعالیت کرد.

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران از آغاز به کار دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران خبر داد.

سیدجواد شهابی گفت: دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران با عنوان «عطر باران، بوی خاک» در دانشگاه کشاورزی ساری آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: این جشنواره در راستای برگزاری کنگره ۲۴۰ شهید دانشجوی استان در ۱۳ آذر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی ساری برگزار می‌شود.

شهابی افزود: این جشنواره در دو بخش ادبی با موضوعات، داستان کوتاه، دل‌نوشته، نثر ادبی و در بخش شعر با موضوعات شعر دفاع مقدس، شعر مقاومت و شعر آیینی برگزار می‌شود.

وی مهلت ارسال آثار را تا چهارم آذر سال جاری بیان کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس atrebaranbooyekhak@gmail.com ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.atrebaran-booyekhak.ir مراجعه کنند.

شهابی در پایان با اشاره به آدرس دبیرخانه گفت: دانشگاه کشاورزی ساری در کیلومتر ۹ جاده دریا قرار دارد و دانشجویان می‌توانند آثار خود را به تلفکس ۰۱۵۱ – ۳۸۲۲۴۸۰ ارسال کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ