مسابقه کتابخوانی بسیج درآیینه ولایت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از بولتن نیوز؛ همزمان با هفته بسیج پایگاه مقاومت بسیج فرهنگسرای بهمن مسابقه کتابخوانی با عنوان” بسیج درآیینه ولایت “را برگزار می کند .

این مسابقه  کتابخوانی در قالب ۱۰سوال  بر گرفته ازگزیده کتاب” بسیج در آیینه ولایت” و شامل موضوعات ” تشکیل بسیج و نیاز جهان اسلام”، “تفکر بسیجی” ، “جایگاه بسیجیان”، “مستولیت های بسیج” و” توطئه دشمنان بسیج” طراحی شده است .

گفتنی است؛  عموم بسیجیان و شهروندان علاقمند برای نام نویس و شرکت در این مسابقه  تا دهم آذر ماه می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتیwww.bahman.farhangsara.ir گزیده متن و سوالات مربوطه  را دریافت کرده و پاسخ تشریحی آن را به رایانامه Basijbahman@gmail.com ارسال کنند .

در پایان این مسابقه از ۱۰ نفر از برگزیدگان  تجلیل خواهد شد .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.