مسابقه وبلاگ نویسی عاشورا و سیاست جهانی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، از آغاز فراخوان مسابقه وبلاگ نویسی عاشورا و سیاست جهانی امروز و احیاگری امر به معروف و نهی از منکر ویژه بانوان طلبه سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  حجت الاسلام محمد تقی قندی مهلت شرکت در این مسابقه را تا پایان ماه صفر امسال عنوان کرد.

وی، هدف از برگزاری این مسابقه را فراهم آوردن محتوایی ارزشمند و پژوهشی، توجه شرکت کنندگان به آموزه های عاشورایی و نیازهای عصر جدید بر اساس الگوگیری از وقایع تاریخی و تشویق و حمایت از تولید محتوای مذهبی و دینی در فضای مجازی ذکر کرد.

وی افزود:شرکت کنندگان در این مسابقه باید به عوامل موثر در نهضت حسینی، شرایط، مراحل و اقسام امر به معروف و نهی از منکر و تاثیر امر به معروف امام حسین(ع)، بیان تحریف ها، بدعت ها و خرافه ها، نقش دستاوردها و پیام عاشورا در الگوگیری جوامع و ترویج فرهنگ عاشورایی بپردازند.

معاون فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران خاطرنشان کرد: تمام مدیران، اساتید، کارکنان و طلاب بانو در سطوح مختلف می توانند در این مسابقه شرکت و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.farhangi.whc.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.