مسابقه رسانه‌ای شجره طیبه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه رسانه‌ای شجره طیبه با موضوعیت بهترین عکس، بهترین کلیپ، بهترین مقاله و بهترین یادداشت با محوریت بسیج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد سرباز با اعلام این خبر افزود: علاقمندان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به آدرس اینترنتی این سازمان به نشانی www.basijmedia.ir ارسال کنند.

سرباز با تأکید به اینکه اختتامیه این جشنواره با حضور میهمانان کشوری برگزار خواهد شد، تصریح کرد: اختتامیه این جشنواره ۲۱ دی ماه، همزمان با روز بسیج رسانه برگزار و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

مسئول بسیج رسانه قزوین خاطرنشان کرد: آثار ارسالی باید در سال ۹۲ تولید شده باشد و ارائه و ارسال مستندات مربوط به آن به دبیرخانه جشنواره الزامی است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.