مسابقه بزرگ فرهنگی هنری بسیج

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از انجمن گفتگوی گلستانه؛ ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با همکاری انجمن گفتگوی تمیشه به مناسبت هفته بسیج اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی و هنری نموده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه با موضوع نقش ماهواره و اینترنت در تغییر سبک زندگی و گسترش بد حجابی در محورهای وبلاگ نویسی، طراحی گرافیکی و نقاشی، مقاله و شعر، کاریکاتور و خطاطی برگزار می شود.

مهلت تحویل آثار تا ۲۵ ام آذر ماه ۱۳۹۲

مکان تحویل آثار: پایگاه ها و حوزه های مقاومت ، واحد فرهنگی و اجتماعی بسیج سپاه کردکوی (واقع در ناحیه قدیم سپاه رو به روی آتش نشانی) ،، سایت هیات رزمندگان کردکوی به نشانی : www.hrazmandegan.ir

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن : ۰۹۱۱۳۷۰۴۶۷۲ تماس حاصل فرمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.