مسابقه ایده های وقفی

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیر موسسه فرهنگی راسخون از برگزاری مسابقه ایده های وقفی به مناسبت هفته وقف توسط این سازمان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد سجادی ، مدیر موسسه فرهنگی راسخون وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به جایگاه و اهمیت فرهنگ وقف، اظهار داشت: مسابقه «ایده های وقفی» امسال به منظور جلب مشارکت و اخذ ایده های برتر در زمینه ارتقاء سطح فرهنگ وقف و نهادینه سازی این سنت حسنه در جامعه براساس مبانی دینی و قرآنی برگزار می شود .

علاقه مندان ، صاحب نظران و تمامی اقشار جامعه می توانند مقاله ، مطلب ، طرح ، ایده و … خود را با موضوع «به نظر شما چگونه می توان وقف را در جامعه احیاء و ارزشهای والای آن را تبیین نمود؟» تا 5 دی ماه به رایانامه راسخون ارسال کنند.

جوایز این مسابقه شامل ؛ کمک هزینه سفر مشهد مقدس به 14 نفر به مبلغ 3 میلیون ریال ، کارت هدیه به 14 نفر به مبلغ 1 میلیون ریال و جوایز نفیس فرهنگی به 72  نفر است.

علاقه مندان می بایست طرح ها و ایده های خود را حداقل در یک صفحه A4 به پست الکترونیکی این موسسه به نشانی INFO@RASEKHOON.NET  ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به پایگاه اینترنتی موسسه راسخون به نشانی www.rasekhoon.net  مراجه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+