جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران آغاز به فعالیت کرد.

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران از آغاز به کار دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران خبر داد.

سیدجواد شهابی گفت: دبیرخانه نخستین جشنواره دانشجویی شعر و ادبیات دفاع مقدس مازندران با عنوان «عطر باران، بوی خاک» در دانشگاه کشاورزی ساری آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: این جشنواره در راستای برگزاری کنگره ۲۴۰ شهید دانشجوی استان در ۱۳ آذر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی ساری برگزار می‌شود.

شهابی افزود: این جشنواره در دو بخش ادبی با موضوعات، داستان کوتاه، دل‌نوشته، نثر ادبی و در بخش شعر با موضوعات شعر دفاع مقدس، شعر مقاومت و شعر آیینی برگزار می‌شود.

وی مهلت ارسال آثار را تا چهارم آذر سال جاری بیان کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس atrebaranbooyekhak@gmail.com ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.atrebaran-booyekhak.ir مراجعه کنند.

شهابی در پایان با اشاره به آدرس دبیرخانه گفت: دانشگاه کشاورزی ساری در کیلومتر ۹ جاده دریا قرار دارد و دانشجویان می‌توانند آثار خود را به تلفکس ۰۱۵۱ – ۳۸۲۲۴۸۰ ارسال کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.