تمدید جشنواره عکس حوزه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مهلت دریافت آثار سومین دوسالانه عکس حوزه با توجه به استقبال عکاسان تا پایان آذر ماه تمدید شد.

دبیرخانه این جشنواره با توجه به مشکلات موجود در ارسال عکس از طریق اینترنت و درخواست جمعی از علاقه مندان شرکت در جشنواره ،مهلت دریافت آثار را تا پایان وقت اداری روز دهم آذر ماه ۱۳۹۲تمدید کرد.

بر پایه این گزارش تمدید نشدن دوباره این مهلت قطعی است، ولذا دبیرخانه درقبال آثار واصله پس از تاریخ دهم آذر ماه هیچ مسوولیتی نخواهد داشت.

لازم به یادآوری است: چنانچه در ارسال آثار باز هم مشکلی پیش آمد عکس ها باید بعد از تکمیل کردن فرم ثبت نام و تایید آن از طریق پست الکترونیکی به نشانی دبیرخانه

photohawza@dte.ir و naghsheavval@gmail.com سومین دوسالانه عکس حوزه اشراق ارسال شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.