تمدید جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم (ص)

0

Prophetفرصت ارسال آثار به جشنواره‌ پیامبر اعظم(ص) که تا پیش از این نیمه اول آذرماه اعلام شده بود، تا ۱۵ بهمن تمدید شد.

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایلنا؛ حجت‌الاسلام حسینی عارف با بیان استقبال بی‌نظیر علاقه‎‎مندان به ساحت مبارک پیامبر اعظم (ص) به این جشنواره اعلام کرد: فرصت ارسال آثار به این جشنواره که تا پیش از این نیمه اول آذرماه اعلام شده بود، تا ۱۵ بهمن تمدید شد. به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم (ص) با بیان این خبر  گفت: این جشنواره که به همت مجمع جهانی اهل بیت (ع) و همکاری نهاد‌ها و ارگان‌های فرهنگی و هنری برپا شده، در سه بخش فیلم کوتاه، فیلمنامه و تالیف و ترجمهٔ کتاب به زبان انگلیسی، پذیرای آثار هنرمندان و فرهیختگان داخلی و خارجی می‌باشد؛ در بخش فیلم کوتاه سه شاخه داستانی، مستند کوتاه و پویانمایی در نظر گرفته شده است که تا کنون بیش از ۷۰ اثر از داخل و خارج مرزهای ایران اسلامی دریافت و در دبیرخانه جشنواره به ثبت رسیده است. وی افزود: رویکرد جریان‌های ضد فرهنگ اسلامی باعث شده است که در جوامع غربی نگاه و شناخت درستی نسبت به اسلام، پیامبر و امامان شیعه وجود نداشته باشد. لذا دبیرخانه جشنواره و شورای سیاست گذاری آن تصمیم گرفته‌اند تا با برگزاری این جشنواره تصویر مناسبی از اخلاق، رفتار و سلوک پیامبر اسلام به نمایش بگذارند. با چنین هدفی جشنواره پیامبراعظم از تمام پژوهشگران، نویسندگان و هنرمندان سینمای داستانی، مستند و پویانمایی دعوت کرده است تا در ارائه تصویری جهانی و انسانی از حضرت رسول اکرم (ص) همت خویش را به میدان بیاورند. وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از اقبال عمومی برای شرکت در جشنواره و همچنین بیان تمدید مهلت ارسال آثار، اضافه کرد: هنرمندان و فرهیختگان می‌تواند در تمام بخش‌های جشنواره تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۲ مصادف با ۴ فوریه ۲۰۱۴ نسبت به ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند؛ همچنین زمان برگزاری جشنواره اسفند ماه سال جاری خواهد بود. گفتنی است علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر از شرایط شرکت در این جشنواره می‌توانند به؛ آدرس اینترنتی سایت جشنواره به آدرس www.islamicartz.com مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.