برگزیدگان مسابقه کتابخوانی گلواژه های نور

0

به گزارش «فارسی مچ» لیست برگزیدگان مسابقه بزرگ کتابخوانی گلواژه های نور (دهه کرامت ۱۳۹۲) سایت طبس میقات الرضا اعلام گردیدند.

معاونت فرهنگی موسسه میقات الرضا اسامی برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی «گلواژه های نور» که بمناسبت دهه کرامت برگزار گردید،را به شرح ذیل اعلام می دارد.

در اطلاعیه سایت آمده است هدایای برگزیدگان انشاالله تا پایان آذرماه ۹۲ به آدرس درج شده آنها ارسال خواهد شد و برندگانی که کمک هزینه سفر های زیارتی برنده شده اند در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۳۵۳۴۲۲۲۲۰۰ بخش «سایت و مسابقات اینترنتی» تماس بگیرند.

در پایان ذکر شده است که مسابقه وبلاگ نویسی گلواژه های نور در حال داوری است و نتایج آن به زودی اعلام می گردد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.