برندگان مسابقه بانکداری اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ» بانک مهر اقتصاد که با هدف گسترش فرهنگ بانکداری اسلامی و آشنایی عموم جامعه با مبانی و الزامات بانکداری اسلامی  مسابقه بزرگ بانکداری اسلامی را برگزار کرده بود اسامی برندگان را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بر اساس این گزارش، ۱۴ کمک هزینه حج عمره، ۷۲ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۱۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ۱۱۰ فقره وام قرض الحسنه جوایز مسابقه بزرگ بانکداری اسلامی بانک مهر اقتصاد را تشکیل می دهند که به ۳۰۶ نفر اهداء می شود.

برای مشاهده اسامی برندگان به سایت بانک مهر اقتصاد به آدرس www.mebank.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.