اختتامیه جشنواره بین المللی فعالان فضای مجازی مقاومت و بیداری

0

به گزارش «فارسی مچ» اختتامیه جشنواره بین المللی فعالان فضای مجازی مقاومت و بیداری به تعویق افتاد.

دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی فعالان فضای مجازی مقاومت و بیداری اعلام نمود به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم می رساند با توجه به حجم عظیم آثار ثبت نام کننده به ویژه در واپسین روزهای آخرین مهلت ارسال آثار، و همچنین تداخل برخی برنامه های مناسبتی دیگر،  بدینوسیله به اطلاع می رساند آثار دریافتی در بخش کمیته داوران در حال بررسی و نمره دهی هستند، لذا تا زمان اعلام نهایی هیئت داوران، برنامه برگزاری نمایشگاه و اختتامیه جشنواره به زمان دیگری موکول می گردد.
زمان و مکان برگزاری اختتامیه و اسامی برندگان جشنواره متعاقباً از طریق پایگاه اینترنتی و سامانه پیامک حضور کلیه شرکت کنندگان اعلام خواهد گردید.

یادآور می شویم این جشنواره در بخش های وبلاگ، سایت، فوتوبلاگ، پادکست، ویدئوبلاگ، کاریکاتور و پوستر برای نخستین بار برگزار می شود، سایت فارسی مچ نیز به عنوان نخستین و تنها پایگاه خبری تخصصی مسابقات اینترنتی یکی از حامیان تبلیغاتی این جشنواره بین المللی می باشد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.