جشنواره خاطره‌نویسی دفاع‌مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ بزودی فراخوان چهارمین جشنواره استانی خاطره‌نویسی دفاع مقدس در همدان اعلام می‌شود.

سرهنگ پاسدار رضا سلیمانی معاون ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اعلام این خبر، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شکست حصر سوسنگرد، فراخوان چهارمین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در استان همدان آغاز می‌شود.

وی اظهار کرد: فراخوان این جشنواره در ایام سالگرد شکست حصر سوسنگرد از ۲۷ آبان‌ماه جاری در همدان آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۲ بهمن ماه سالجاری خاطرات خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سلیمانی گفت: این جشنواره با هدف جمع آوری خاطرات رزمندگان، ثبت وقایع دوران دفاع مقدس و نشر آنها در استان همدان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان این جشنواره در هشت موضوع شامل خاطرات کردستان، خاطرات رزمندگان(ارتش، سپاه، بسیج، جهاد سازندگی و نیروی انتظامی)، خاطرات مربوط به نقش اقشار(روحانیت، بانوان و امدادگران)، خاطرات شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های ایثارگران، بمباران شهرها، خاطرات مربوط به اعزام جبهه، صحنه‌های نبرد، ایثار،شجاعت،شهادت،معنویت و شوخ طبعی، خاطرات راهیان نور است.

وی یادآور شد: بخش ویژه این دوره از جشنواره به خاطرات مربوط به ارسال کمک‌های مردمی و پشتیبانی از جبهه و جنگ اختصاص دارد.

سرهنگ سلیمانی شرکت در این جشنواره را برای عموم مردم و همچنین خانواده‌های شهدا، رزمندگان، ایثارگران و افرادی که خاطرات بازگو شده را به رشته تحریر درمی‌آورند، آزاد اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان و صندوق پستی ۶۵۱۶۷-۶۹۸، پست الکترونیک به نشانی sajed.hamedan@gmail.com و یا شماره فاکس ۸۲۵۶۴۵۰ ارسال کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۲۷۹۰۰۰ و ۸۲۵۶۶۳۶ تماس حاصل کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ