اعلام وبلاگ های راه یافته داوری نهایی ابلاغ غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» لیست وبلاگ های راه یافته به مرحله داوری نهایی مسابقه وبلاگ نویسی ابلاغ غدیر اعلام گردید.

در متن اطلاعیه سایت جامعه مبلغین غدیر آمده است پیرو اطلاعیه ی قبلی و بنابر درخواست شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقه وبلاگ نویسی «ابلاغ غدیر» لیست وبلاگ هایی که در مرحله اول داوری جهت بررسی و داوری نهایی انتخاب شده اند به شرح ذیل اعلام می شوند.

لازم به ذکر می باشد که :

وبلاگ هایی در این مرحله انتخاب شده اند که حداقل شرایط لازم برای شرکت در مسابقه را دارا بوده اند و انتخاب وبلاگ ها در این مرحله به معنای تأیید آنها نمی باشد بلکه در این مرحله از داوری فقط وبلاگ هایی که شرایط لازم برای شرکت در مسابقه را دارا نبودند حذف گردیده اند و از میان بیش از ۵۰۰ وبلاگ شرکت داده شده در مسابقه، تعداد ۲۷۸ وبلاگ جهت بررسی دقیق و داوری نهایی انتخاب شده اند.

برای شماهده لیست ۲۷۸ وبلاگ راه یافته به مرحله داوری نهایی می توانید به سایت جامعه مبلغین عید غدیر خم به آدرس www.moballeghineghadir.com مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.