نتایج دومین دوره مسابقه‌ی حجاب و عفاف

1

به گزارش «فارسی مچ» اداره کل رسانه های معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه نیز در راستای فعال سازی و جهت دهی بیشتر کاربران اینترنتی در این موضوع،دومین دوره مسابقه‌ی اینترنتی تحت عنوان: “وبلاگ نویسی حجاب و عفاف” در سه سطح: دانش آموزی، دانشجویی و حوزوی برگزار کرد.

با توجه به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص اهتمام مردم و مسئولین به امر ترویج موضوع حجاب و عفاف در سطح جامعه، و با عنایات معاون محترم تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه در این خصوص، اداره کل رسانه های معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه نیز در راستای فعال سازی و جهت دهی بیشتر کاربران اینترنتی در این موضوع، دومین دوره مسابقه‌ی اینترنتی تحت عنوان: “وبلاگ نویسی حجاب و عفاف” در سه سطح: دانش آموزی، دانشجویی و حوزوی را برگزار کرد.
• زمان شروع مسابقه: ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ مصادف با عید سعید فطر
• زمان پایان مسابقه:۲۵ مهر ۱۳۹۲٫

• زمان اعلام نتایج:هفته امر به معروف و نهی از منکر برابر با پنجم محرم الحرام( شنبه ۹۲/۸/۱۸) از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در مسنجر ال فور آی.

آموزش جامع مسنجر ال فور آی

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. بهزاد حیدری

    سلام.اگر قرار نیست نتایج رو اعلام کنن بگن که ما هم بدونیم .والا اینجوری تبلیغ کردن یه مسنجر اصلا خوب نیست.ضمنا مسنجر ال فور هم دارای مشکل هست چرا که بنده به محض اینکه ثبت نام کردم و خواستم وارد بشم با پیامی از طرف مسنجر مواجه شدم که میگفت آی پی شما مسدود شده است.یعنی چی آخه؟ بعد از اون هم با قسمت پشتیبانی طی ۴ روز با ۲ تا ایمیل مکاتبه کردم ولی جوابی داده نشد.واقعا اگه قرار نیست اعلام بشه خیلی شفاف بگن نیازی به این کارها نیست.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.