مسابقه ی پیامکی آموزش مدیریت پسماند

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک از آموزش مدیریت پسماندهای اراک به شیوه مسابقه خبر داد.

غلامعلی لطیفی با بیان اینکه پسماندها محیط زیست را تخریب می کنند افزود: تفکیک زباله های خشک و تر با یکدیگرف زباله های کاغذی و صدمات پسماندها به صورت رها شده از مسایلی است که نیاز به فرهنگ سازی دارد.

وی سلامت مردم را قابل معامله با هیچ کالایی ندانست و افزود: پاکیزگی و نظافت شهر موجب رضایت شهروندان شده و روحیه نشاط را در شهر افزایش می‌دهد که همه وظیفه دارند در حفظ و پاکیزگی شهر بکوشند.

لطیفی با بیان اینکه آگاهی مردم نبست به حفظ محیط زیست از جمله اهداف این مسابقه پیامکی است اظهارداشت: این مسابقه به منظور ترویج فرهنگ مدیریت پسماند و آموزش شهروندی در خصوص انواع پسماندها ، بازیافت و تفکیک  به صورت پیامکی برگزارمی شود.

وی از  برگزاری دوره جدید مسابقات اینترنتی  به صورت آن لاین خبر داد و گفت: این مسابقه ماهیانه و با طرح یک سوال به صورت تشریحی برگزار می گردد و شرکت در مسابقه برای عمــوم کاربران آزاد می باشد.

لطیفی تصریح کرد:  لذا از کلیه علاقمندان به شرکت در این دوره از مسابقات دعوت می گردد ضمن شرکت در این مسابقه می توانند از مطالب و اخبار سازمان و اقدامات و فعالیت های سازمان بهرمند شوند. ممدیرعامل سازمان همچنین یادآور شد : پایان هر ماه از میان پاسخهای صحیح به قید قرعه به تعدای از برگزیدگان جوائز ارزنده ایی اهداء خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اراک همچنین یادآور شد: در پایان هر ماه و پس از بررسی پیامهای ارسالی، مقرر گردید ماهانه به تعداد چهار نفر از شرکت کنندگان که گزینه صحیح را ارسال کرده اند به قید قرعه کارت هدیه ۵۰۰ هزار ریالی اهدا گردد.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه به سایت سازمان به آدرس www.swmarak.ir مراجعه و برای پاسخگویی به سؤالات، می توانند گزینه پاسخ صحیح را تاپایان هر ماه به سامانه پیام کوتاه سازمان مدیریت پسماند به شماره ۳۰۰۰۵۷۱۰ ارسال کرده و در قرعه کشی شرکت کنند.

همچنین شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به شماره تلفن های سازمان ۳۳۱۳۵۷۱۰ الی ۳۳۱۳۵۶۱۰ تماس بگیرند.

لطیفی همچنین یادآور شد: در پایان هر ماه و پس از بررسی پیامهای ارسالی، مقرر گردید ماهانه به تعداد ۴ نفر از شرکت کنندگانکه گزینه صحیح را ارسال کرده اند به قید قرعه کارت هدیه ۵۰۰۰۰۰ هزار ریالی اهداء گردد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.