مسابقه کتابخوانی اینترنتی ۱۳ آبان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایبنا؛ مسابقه کتابخوانی اینترنتی ۱۳ آبان ویژه فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران برگزار می گردد.

کارشناس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری مسابقه کتابخوانی اینترنتی ۱۳ آبان خبر داد و گفت: این مسابقه اینترنتی ویژه فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، امید زاهدی با بیان این مطلب اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی اینترنتی ۱۳ آبان دارای ۳۰ سوال چهارگزینه‌ای است که فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران که دارای کد پرسنلی هشت رقمی‌اند، می‌توانند برای شرکت در این مسابقه به سایت اینترنتیwww.teo.ir مراجعه و در آزمون شرکت کنند.

کارشناس فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: این مسابقه به گونه‌ای طراحی شده که بعد از تکمیل پاسخنامه، نمره افراد قابل رویت است.

زاهدی در پایان گفت: مهلت تکمیل پاسخ‌نامه تا ۲۰ آبان ماه است و به فرهنگیانی که نمره کامل در این مسابقه را کسب کنند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.