مسابقه وبلاگ نویسی مشق شهادت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از رهیاب نیوز؛ دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مسابقه وبلاگ نویسی مشق شهادت را برگزار می کند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان به خبرنگار بهبهان نیوز گفت : دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) مسابقه وبلاگ نویسی مشق شهادت را برگزار می کند.

یوسف حاجوی در خصوص موضوعات وبلاگها گفت: عاشورا و انقلاب اسلامی،عاشورا و حماسه سازی فلسفه قیام عاشورا،نقش زنان در حماسه عاشورا،عاشورا و بیداری اسلامی از موضوعات قابل قبول جهت شرکت در مسابقه مشق عشق است.

وی ادامه داد : کلیه دانشگاهیان شهرستان بهبهان تا ۲۰ آذر ماه فرصت دارند آدرس وبلاگهای خود را با ذکر نام مسابقه «مشق شهادت» به آدرس farhangi_behbahan@yahoo.com ارسال نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.