مسابقه وبلاگ‌نویسی درس‌های عاشورا

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی در سراسر کشور با موضوع درسهای عاشورا برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمدامین علی مددی دبیر این مسابقه در این باره گفت: فراخوان نخستین مسابقه وبلاگ نویسی با عنوان پیامها و درسهای عاشورای حسینی به همت قرارگاه فضای مجازی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی تهران و مجمع نخبگان فضای مجازی و جنگ نرم برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند مطالب خود را از ابتدای محرم تا اربعین حسینی به دبیرخانه مسابقه به آدرس beheshti@ghasam.ir ارسال کنند که به ۵ نفر از برترین های این مسابقه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

دبیر برگزاری این مسابقه با بیان اینکه مراسم اختتامیه این مسابقه یک روز پس از اربعین حسینی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانند به سایت www.beheshti.ghasam.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.