مسابقه نامه یک دانش آموز ایرانی به وندی شرمن

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از مرصاد نيوز؛ مسابقه بزرگ «نامه یک دانش آموز ایرانی به وندی شرمن» با هدف یادآوری فریب و جنایات آمریکا و پاکی و شکوه ایرانیان به معاون وزیر خارجه آمریکا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، همزمان با سالروز شهادت نوجوان بسیجی «شهید حسین فهمیده» و بزرگداشت روز بسیج دانش آموزی، دانش آموزان غیور میهن اسلامی در پاسخ به اظهارات بی شرمانه وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا بار دیگر با قلم های خود حماسه می آفرینند.

به این منظور مسابقه بزرگ «نامه یک دانش آموز ایرانی به وندی شرمن» به همت سازمان بسیج دانش آموزی برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۲۰ آبان است و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از دو طریق ایمیل intelbasij@mihanmail.ir و همچنین آدرس پستی تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه مفتح، پلاک ۱۷۷ طبقه ۷ مدیریت اطلاع رسانی ارسال کنند.

لازم به ذکر است آثار برگزیده ضمن برخورداری از جوایز نفیس، به صورت یک کتاب با نام و مشخصات نویسنده نامه، منتشر خواهد شد و همچنین با ترجمه کتاب به زبان‎های غیر فارسی، این اثر را به یک کتاب بین‎المللی تبدیل خواهیم کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.