مسابقه ساجدان عاشق

0
به گزارش «فارسی مچ» ستاد اقامه نماز خراسان رضوی مسابقه ساجدان عاشق را به منظور پاسداری ایام محرم الحرام برگزار می نماید.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه با همکاری ادارات کل اوقاف و امورخیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، صدا و سیمای خراسان رضوی، موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برگزار می گردد.
علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه هر روزه تا آخر ماه صفر به سایت ستاد اقامه نماز خراسان رضوی به آدرسwww.safiresobh.com مراجعه و زندگی نامه یاران امام حسین را مطالعه و به سوال مطرح شده در انتها پاسخ دهند.
گفتنی است در پایان به تعداد ۷۲ + ۸ نفر از برگزیدگان جوایز ارزنده ای تقدیم خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.