فارسی مچ چهارساله شد

8

هفدهم آبان ۱۳۹۲، سالروز تولد فارسی مچ به عنوان تنها سایت تخصصی پوشش دهنده ی اخبار مسابقات اینترنتی می باشد، فارسی مچ در سال ۸۹ افتتاح گردید، از آن زمان تا به امروز چهار سالی هست که در خدمت شما کاربران و همراهان همیشگی فارسی مچ می باشیم.

در طول این چهار سال فراز و نشیب هایی وجود داشت اما با توکل بر خدا، همراهی و لطف بی کران شما کاربران عزیز تمامی این مشکلات را پشت سر نهادیم و اکنون در چهارمین سال توانسته ایم جایگاه خوبی را در بین کاربران و علاقه مندان به مسابقات اینترنتی کسب نماییم.

در طول این چهار سال بیش از ۱۰۰۰ خبر مسابقات اینترنتی در سایت ثبت گردید و با بیش از ۸۰۰ نظر شما مخاطبان عزیز همراه گردید.

به دلیل احترام به خواست شما همراهان عزیز تا به امروز فارسی مچ هر سال شاهد یک قالب جدید بوده است و همواره سعی ما در بهبود امکانات سایت و تعامل هر چه بیشتر با شما عزیزان می باشد.

در سال های اخیر توانستیم با چند جشنواره همکاری داشته باشیم و در چند شبکه اجتماعی برتر ایران هم صفحاتی رسمی با نام فارسی مچ در راستای تعامل بیشتر با کاربران ایجاد نمودیم.

در حال حاضر با تلاش شبانه روزی نه خبرنگار سعی بر آن داریم تا آخرین اخبار مسابقات اینترنتی با موضوعات مختلف را در کمترین زمان ممکن بر روی سایت قرار دهیم.

اما هنوز برای نیل به اهداف والای سایت راه زیادی باقی مانده است و رسیدن بدین اهداف محقق نمی گردد مگر با همراهی شما عزیزان همچون این سال ها

برای این منظور چند مورد را ذکر می کنیم که امید است تا شما همراه همیشگی ما آنها را عملی نمایید و قدمی در رسیدن سایت به اهداف والای خود بردارید.

۱- سایت فارسی مچ را در رسانه خود و یا دوستان خود اعم از سایت، وبلاگ، شبکه اجتماعی و … با عنوان فارسی مچ و آدرس www.farsimatch.ir لینک نمایید.

۲- در صورتی که خبری از مسابقات اینترنتی دارید حتما از طریق صفحه ارسال خبر برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت قرار گیرد.

۳- خبرهای درج شده در فارسی مچ را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

۴- سایت را به دوستان، آشنایان، برگزار کنندگان مسابقات و هر کسی را که در ارتباط هستید معرفی نمایید.

۵- تولبار الکسا را از این آدرس نصب نمایید و در مواقعی که قصد بازدید از سایت را دارید حتما از مرورگری استفاده نمایید که این تولبار بر روی آن نصب شده است.

۶- در همان مروگر صفحه ی خانگی خود را سایت فارسی مچ قرار دهید تا بدین ترتیب هم از آخرین اخبار مسابقات مطلع شوید و هم در بهبود جایگاه فارسی مچ سهیم باشید.

در صورتی که نظر، پیشنهاد، انتقاد و یا هر حرف دیگری راجع به سایت فارسی مچ دارید لطف نمایید در نظرات همین مطلب ارسال نمایید.

به امید روزهای پرمسابقه و پرجایزه برای همه ی شما همراهان گرامی فارسی مچ

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۸ دیدگاه

  1. سلام

    ان شاالله ۱۲۰ ساله شوید

    ما هر ماه مسابقه اینترنتی داریم

    اگر در گلستان بلاگ ثبت نام کنید و شماره تلفن خودتان را بذارید بهتون اطلاع رسانی میشود و میتونید نشر دهید

    با تشکر فراوان

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.