دومین جشنواره تبیان قم

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دومین جشنواره تبیان قم در رشته‌های وبلاگ‌نویسی، عکس، پوستر و مقاله‌نویسی توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های تبیان قم موضوعات این جشنواره را شامل نماز، سبک زندگی اسلامی، انقلاب اسلامی و حجاب و عفاف اعلام کرد.

حمید کریم‌خانی گفت: بر اساس زمان‌بندی اعلام شده توسط دبیرخانه این جشنواره، علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۵ آبان‌ماه تا ۱۵ دی‌ماه اقدام به ثبت‌نام و ارسال آثار خود در سایت جشنواره کنند.

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام، ارسال آثار و اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس اینترنتی www.festival.qido.ir مراجعه کنند.

مسئول دبیرخانه جشنواره‌های تبیان قم درباره داوری و مراسم اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: نتایج داوری آثار دهه اول بهمن‌ماه اعلام می‌شود و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان روز ۱۲ بهمن‌ماه همزمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) به میهن برگزار می‌شود.

وی گفت: دبیرخانه جشنواره‌های تبیان در نظر دارد از آثار برتر جشنواره در مراسم اختتامیه با جوایز ارزنده‌ای همچون کمک هزینه سفر عمره، عتبات عالیات و مشهد مقدس تقدیر کند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.