دومین جشنواره امام‌ المتقین(ع)

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان؛ دومین دوره جشنواره امام‌المتقین(ع) همزمان با عید غدیر به همت ستاد عالی کانون های مساجد برگزار مي گردد.

مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور با اعلام برگزاری جشنواره امام المتقین گفت: قرائت زیارت امین‌الله در شب و روز عید غدیر و روزهای یکشنبه در کانون‌های مساجد، مسابقه حفظ زیارت امین‌الله، مسابقه نگارش چهل حدیث از احادیث امام علی (ع)، مسابقه مفاهیم خطبه غدیر، مسابقه کتابخوانی از کتاب راه روشن و مسابقه عکاسی از جمله برنامه‌های این جشنواره کشوری است.

 

طاهریان با اشاره به زمان اجرای این جشنواره از دوم آبان مصادف با عید غدیر سال 92 تا دهه ولایت و امامت سال 93 گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در بخش‌های مسابقه حفظ زیارت‌ امین‌الله، مسابقه مفاهیم خطبه غدیر و مسابقه کتابخوانی با مراجعه به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی www.javanenemasajed.ir و www.emamolmotaghin.ir ثبت‌نام نموده یا با ارسال پیامک به شماره 10008940661 شرکت کنند.

 

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور با اعلام برگزاری مسابقه نگارش چهل حدیث از احادیث حضرت علی (ع) و مسابقه عکاسی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این دو بخش آثار خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

وی هدف از اجرای این جشنواره کشوری را زمینه‌سازی جهت اندیشیدن در مفاهیم والای خطبه غدیر، نهج‌البلاغه و زیارت امین‌الله و همچنین شناخت بیشتر و عمیق‌تر امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) عنوان کرد.

 

جشنواره کشوری امام‌المتقین (ع) به همت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان و با حمایت ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.