جشنواره پاییزه وبلاگ نویسان دینی

2

به گزارش «فارسي مچ» مركز توسعه وبلاگ نويسي ديني خراسان جنوبي جشنواره پاییزه وبلاگ نویسان دینی را برگزار مي كند.

جشنواره های فصلی وبلاگ نویسی دینی نیز با هدف اعتلاء و رشد كمی و کیفی تولید محتوا در فضای مجازی با تكيه بر ارزش های دينی و فرهنگ اسلامی و نیز ایجاد انگیزه و تعامل بین وبلاگ نویسان عضو مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی طراحی و پیاده سازی شده است.

زمان جشنواره فصلی پاییز: اول مهرماه تا 25 آذر

معیارهای ارزیابی:

همه مدیران وبلاگهای عضو مرکز وبلاگنویسی دینی خراسان جنوبی مستحضرند که  مرکز در هر فصل اقدام به ارزیابی وبلاگهای عضو و معرفی وبلاگهای برتر می نماید.

همه دوستان لازم است کد عضویت خودشان را در وبلاگ ذکر نمایند و اگر تاکنون کد عضویتشان را دریافت نکرده اند ، با شماره تلفن 05612223730 تماس بگیرند و نسبت به تکمیل پرونده و دریافت کد عضویت اقدام نمایند.

تنها وبلاگهایی در پایان ماه ارزیابی می شوند که حداقل 2 مطلب مفید در طول ماه در وبلاگشان قرار داده باشند و چنانچه وبلاگی دوماه متوالی شرایط شرکت در ارزیابی را نداشته باشد ، عضویت وی به حالت تعلیق در می آید.

هر فرد می تواند 110 امتیاز کسب نماید که به صورت زیر امتیازبندی شده است:

1.      امتیاز مطالب ارسالی: هر فرد لازم است حداقل 2 مطلب مفید در ماه در وبلاگش قرار دهد و برای این 2 مطلب، 5 امتیاز به وی تعلق می گیرد. به  دوستانی که بیش از 2 مطلب در وبلاگشان قرار دهند، تا 8 مطلب، 10 امتیاز و بیشتر از 8 مطلب 15 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

2.       ارتباط با گروهیار (داکثر 5 امتیار):این امتیاز شامل نظر گذاشتن در وبلاگ گروهیار ، ترتیب اثر دادن به تذکرات مطرح شده و گذاشتن مطلب در مورد موضوعی خاص به درخواست گروهیار می باشد.(البته عضو گروه می تواند از انجام آن اجتناب کند به شرط اینکه دلیل قانع کننده ای برای انجام ندادن درخواست مربوطه داشته باشد)

3.      تعداد نظرات در ماه (حداکثر 20 امتیاز) : براساس تعداد نظرات قرار گرفته در مطالب ارائه شده در ماه ، به ازای هر 2 نظر 1 امتیاز ، به فرد تعلق می گیرد.

4.       ذکر منبع مطلب نوشته شده: (حداکثر10 امتیاز) : چنانچه مطلب از جایی کپی برداری می شود یا از کتابی برداشت می گردد، لازم است که منبع آن ذکر شود.

5.      تولید محتوا توسط مدیر وبلاگ(حداکثر10 امتیاز): این محتوا می تواند مطالب دست نوشته ومدیر وبلاگ یا برداشتی از مطالب خوانده شده باشد. این امتیاز براساس تشخیص  گروه یار می تواند به یک یا چند مطلب  تولیدی تعلق گیرد.

6.      استفاده از تصاویر  مناسب (حداکثر5 امتیاز): چنانچه فقط یک پست تصویر مناسبی داشته باشد، بنا به نظر گروه یار می تواند امتیاز 1 تا 5 به وی داده شود.

7.       کوتاهی و جذابیت مطالب (حداکثر 5 امتیاز)

8.       انتخاب عنوان مناسب  برای مطالب (حداکثر 5 امتیاز)

9.       تعداد دفعات بازدید از وبلاگ (حداکثر 15 امتیاز) : مدیر وبلاگ موظف است یکی از کنتورهای شمارنده بازدید را در وبلاگش فعال نماید و برای افزایش دفعات بازدید وبلاگش تلاش کند.  حداکثر 15 امتیاز به وبلاگتعلق می گیرد: تا 70 بازدید ماهانه ، 5 امتیاز، 71تا120 بازدید :10 امتیاز و 121 تا 150 بازدید 15 امتیاز. گروهیار در دادن امتیاز 1 تا 15 جهت وبلاگ مربوطه اختیار تام دارد.

10.   خلاقیت (حداکثر 10امتیاز): خلاقیت شامل به  کلیه اقداماتی که  مدیر وبلاگ در جهت  زیبایی ظاهر وبلاگ ، سهولت در مطالعه مطالب مطرح شده،  افزایش بازدیدها و…. انجام می دهد، اطلاق می شود و تشخیص احراز امتیاز دراین بند، به عهده گروهیار می باشد.

11.    مطلب مرتبط باگروه(حداکثر5 امتیاز): مرکز ضمن احترام به  آزادی مدیران وبلاگها در ارائه مطالب دلخواه، برای عزیزانی که مطابق باموضوع گروهی که در آن سازماندهی شده اند ؛ امتیاز ویژه ای قائل شده است.

جوایز:

نفر اول هر گروه : لوح تقدیر ، بسته فرهنگی، کارت هدیه

نفر دوم هر گروه : لوح تقدیر، بسته فرهنگی، حواله خرید

نفر سوم هر گروه : لوح تقدیر، بسته فرهنگی

با توجه به وجود 10 گروه محتوایی در مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی خراسان جنوبی، در این جشنواره از 30 وبلاگ نویس برتر مرکز تقدیر خواهد شد.

براي ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت مركز توسعه وبلاگ نويسي ديني خراسان جنوبي به آدرس www.mtw-dini.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.