جشنواره خاطره‌نویسی دفاع‌مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایسنا؛ بزودی فراخوان چهارمین جشنواره استانی خاطره‌نویسی دفاع مقدس در همدان اعلام می‌شود.

سرهنگ پاسدار رضا سلیمانی معاون ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اعلام این خبر، اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شکست حصر سوسنگرد، فراخوان چهارمین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در استان همدان آغاز می‌شود.

وی اظهار کرد: فراخوان این جشنواره در ایام سالگرد شکست حصر سوسنگرد از ۲۷ آبان‌ماه جاری در همدان آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۲ بهمن ماه سالجاری خاطرات خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سلیمانی گفت: این جشنواره با هدف جمع آوری خاطرات رزمندگان، ثبت وقایع دوران دفاع مقدس و نشر آنها در استان همدان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان این جشنواره در هشت موضوع شامل خاطرات کردستان، خاطرات رزمندگان(ارتش، سپاه، بسیج، جهاد سازندگی و نیروی انتظامی)، خاطرات مربوط به نقش اقشار(روحانیت، بانوان و امدادگران)، خاطرات شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده‌های ایثارگران، بمباران شهرها، خاطرات مربوط به اعزام جبهه، صحنه‌های نبرد، ایثار،شجاعت،شهادت،معنویت و شوخ طبعی، خاطرات راهیان نور است.

وی یادآور شد: بخش ویژه این دوره از جشنواره به خاطرات مربوط به ارسال کمک‌های مردمی و پشتیبانی از جبهه و جنگ اختصاص دارد.

سرهنگ سلیمانی شرکت در این جشنواره را برای عموم مردم و همچنین خانواده‌های شهدا، رزمندگان، ایثارگران و افرادی که خاطرات بازگو شده را به رشته تحریر درمی‌آورند، آزاد اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان و صندوق پستی ۶۵۱۶۷-۶۹۸، پست الکترونیک به نشانی sajed.hamedan@gmail.com و یا شماره فاکس ۸۲۵۶۴۵۰ ارسال کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۸۲۷۹۰۰۰ و ۸۲۵۶۶۳۶ تماس حاصل کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.