تمدید چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت

0

به گزارش «فارسی مچ» با توجه به استقبال گسترده دانشجویان و متقاضیان حضور در چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار به چهارمین کنگره تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۲ تمدید شد.

یادآور می شویم چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت در بخش های مقاله، نوشتار کوتاه، اثر تصویری (فیلم، عکس و پویا نمایی) و وبلاگ برگزار می گردد.

ستاد برگزاری کنگره پیشگامان پیشرفت در نظر دارد به منظور فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری دانشجویان و جوانان فعال در اندیشه‌ورزی پیرامون الگوی پیشرفت کشور و فرآیند تدوین و تحقق آن، ایجاد گفتمان پیشرفت و بهره‌مندی از دیدگاه‌های نسل جوان، چهارمین کنگره پیشگامان پیشرفت را با حضور دانشجویان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان، راهبران انجمن‌های علمی و تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی، دانشجویان و جوانان اهل قلم و بیان و صاحبان دیدگاه‌های راهبردی و ایده‌های اجتماعی نوین، در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ آذرماه ۱۳۹۲ در شهر شیراز برگزار نماید.

به منظور ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه کنگره به نشانی www.kpip.ir مراجعه فرمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.