برندگان مسابقه اینترنتی نیایش

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ برندگان مسابقه اینترنتی و کتبی نیایش که همزمان با دهه امامت و ولایت برگزار شده بود اعلام گردید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت الاسلام محمدپورقیومی اظهار  داشت: این مسابقه همزمان با دهه امامت و ولایت و به منظور گرامیداشت این ایام و اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار شد.

وی افزود: این مسابقه به دو صورت اینترنتی و کتبی غیر حضوری برگزار شد و ۷۱۰ نفر ازعلاقمندان از استانهای مختلف در آن شرکت کردند و به شش سئوال تستی و تشریحی در زمینه احکام، قرآن، اجتماعی و … پاسخ دادند.

قیومی ادامه داد: از بین این شرکت کنندگان به ۲۰ نفر از کسانی که بهترین پاسخ را به سئوالات مطرح شده داده بودند، جوایز نقدی اهدا می شود.

وی افزود: در این مسابقه فرشته نجفی کانی از بابل، محمدرضا دهقان از دهشیر، سید امید سبحانی و زینب زارعیان از یزد، محمدرضا مجیدی از تهران، فهیمه خطایی میر کوئی از آذربایجان شرقی، علیرضا فرمهینی از اراک، پریناز تقوی از آذربایجان غربی، علیرضا داوری از ری و حسنا پور رحیمی از کرمانشاه به عنوان برندگان اینترنتی معرفی شدند.

قیومی ادامه داد: مرضیه پور یادگار، فاطمه اکرمی، محمد جعفر نجاتی، فاطمه حیدری، احمد اکرمی، مریم کارگران، زهرا مقیمی، معصومه زارع زاده، مریم فلاح زاده و علیرضا کارگر از ابرکوه نیز به عنوان برندگان کتبی اعلام شده اند.

پورقیومی خاطرنشان کرد: برندگان این مسابقه می توانند برای آگاهی از نحوه دریافت جوایز خود، از روز شنبه ۱۱ آبان ماه با شماره ۰۳۵۲۶۸۲۴۹۰۰ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.