ایدز، موضوع ویژه چهارمین جشنواره رسانه های سلامت

0

به گزارش «فارسی مچ» شش جایزه ویژه به رسانه های مرتبط با ایدز در چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت اختصاص یافت.

دکتر محمدحسین تقدیسی دبیر چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت گفت: با توجه به تشکیل جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره و نزدیک بودن روز جهانی ایدز از یکسو و اهمیت توجه به رفتار پیشگیرانه در این بیماری و حضور پر رنگ رسانه های مختلف در تولید آثار تاثیرگذار در این موضوع، مقرر گردید اداره ایدز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنج جایزه ویژه در بخش های اصلی شامل رسانه های دیداری، رسانه های شنیداری، رسانه های دیجیتال، رسانه های مکتوب و تبلیغات محیطی و یک جایزه ویژه در بخش دانش آموزی به آثار منتخب ایدز اهدا کند.
مدیرکل آموزش و ارتقای سلامت گفت: صاحبان آثار مرتبط با ایدز که قبلا در جشنواره ثبت نام نموده اند، بصورت مستقیم اثر ایشان در این بخش نیز داوری شده و نیازی به ثبت نام مجدد نخواهند داشت، اما مابقی اشخاص و موسسات با مراجعه به سایت جشنواره نسبت به ثبت نام در این بخش اقدام نمایند.
وی گفت: به منظور سهولت در ارسال آثار مربوط به ایدز علاقمندان می توانند تنها آثار مربوط به ایدز خود را تا ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۲ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
دکتر تقدیسی افزود: ارتقای سواد سلامت مردم در حوزه بیماری ایدز، کمک به تشخیص زودتر بیماری، ایجاد نگرش جهت تسریع تشخیص و درمان، تلطیف فضای جامعه نسبت به بیماری ایدز و کمک از روحانیون، حوزه های علمیه، بسیج و ائمه جمعه و جماعات در مشارکت فعال در راستای پیشگیری از این بیماری، از اهداف این بخش می باشد.

علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.healthfestival.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.