اعلام سنجه های بخش رسانه های مجازی

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه کنگره وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی پس از تشکیل جلسه کمیته بخش رسانه های مجازی این کمیته موارد امتیازات خاص این بخش را اعلام کرد.

دبیرخانه کنگره وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی پس از تشکیل جلسه کمیته رسانه های مجازی دبیر این کمیته، تولید محتوا پیرامون محور های کنگره وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی، بهره گیری از منابع متقن، ابتکار در ارائه محتوا های انتخاب شده، استفاده از عناوین جذاب، ایجاز و خلاصه نویسی و هم چنین به روز رسانی مستمر، از امتیازات مهم بخش محتوایی رسانه های مجازی به حساب می آید.

هم چنین طراحی قالب اختصاصی، استفاده از طرح های گرافیکی، رعایت حق کپی رایت قالب های آماده، بازدید های واقعی وبلاگ و وب سایت، استفاده از سایر امکانات مرتبط با موضوعات کنگره، سرعت بارگذاری و پشتیبانی از تمام مرورگرهای رایج، از امتیازات مهم بخش فنی رسانه های مجازی به شمار می رود.

گفتنی است داوری ها در بخش رسانه های مجازی در دو مرحله صورت می پذیرد و از شروط اصلی ورود به مرحله دوم اطلاع رسانی اخبار سایت و تبلیغات کنگره می باشد.

برای ثبت نام در این کنگره می توانید به آدرس www.irconference.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.