مسابقه خاطره نویسی پزشکی

0
به گزارش «فارسی مچ» دومین دوره فراخوان “خاطره نویسی تکنسین های فوریتهای های پزشکی ” با هدف حفظ و ثبت لحظات ناب، تلخ و شیرین خدمتگزاری پرسنل خدوم ” اورژانس ۱۱۵” به هموطنان عزیزمان برگزار می گردد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کلیه علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ دیماه سالجاری به ایمیل ems۱۱۵.photo@yahoo.com و یا در قالب CD به آدرس تهران- شهرک غرب- فلامک جنوبی- خیابان سیمای ایران- “وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی” -بلوک – A طبقه هفتم – مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی – واحد روابط عمومی ارسال نمایند .
شایان ذکر است محدودیتی در تعداد آثار ارسالی نمی باشد.
نامگذاری خاطرات باید به صورت نام و نام خانوادگی،‌شماره خاطره، نام خاطره و استان باشد. همچنین به آثار برگزیده جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا می گردد.
سال گذشته نیز اولین دوره این مسابقه برگزار گردید و از بین ۹۵ خاطره خدمت و رشادت اورژانسی ها بیست اثر به مرحله نهایی راه یافتند.
از بین این تعداد آثار، سه اثر با توجه به نگاه ویژه در خاطره نویسی، مهارت نویسندگی، رعایت رسم الخط و فنون نگارشی و در نهایت درست نویسی اثر مورد تقدیر قرار گرفتند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.