مسابقه بزرگ فضیلت برتر

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران؛ دبیرخانه امربه معروف و نهی از منکر سپاه محمد رسول الله (ص)  تهران بزرگ با هدف احیا و تقویت فریضه امر به معروف و نهی از منکر مسابقه بزرگ فضیلت برتر را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، در این مسابقه که ویژه شهروندان تهرانی برگزار می شود  سوالاتی از کتاب امر به معروف و نهی از منکر نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی طرح شده و در پایان جوایز نفیسی از جمله کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و صدها  جایزه دیگر به برندگان اهدا می شود.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند کتاب امربه معروف و نهی از منکر و هنچنین سوالات آن را از پایگاه اینترنتی www.basij.tehran.ir  دریافت نموده و پاسخ آن را به پست الکترونیکی fazilate27@gmail.com  ارسال نمایند.

گفتنی است مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ 14 آبانماه سال جاری می باشد و در تاریخ 16 آبانماه اسامی برندگان نیز اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.