تمدید مسابقه بزرگ فرهنگی وصایای شهدا

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه بزرگ فرهنگی وصایای شهدا به دلیل استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان محترم سایت تا شب عید سعید غدیر خم (۲آبان ۱۳۹۲) تمدید شد.

به گزارش فارسی مچ، تا به امروز بیش از یک هزار نفر از اقصی نقاط کشور در این مسابقه شرکت کردند.بیشتر شرکت کنندگان از نقاط مرکزی وغربی کشور بودند بطوریکه استان های اصفهان،یزد،تهران،مرکزی و از سمت غرب کشور استان ایلام،خوزستان،کرمانشاه بیشترین ثبت شرکت کننده را داشتند.استان هرمزگان با یک شرکت کننده کمترین میزان ثبت نام در این مسابقه را داشت.تناسب خوبی بین کسانی که از شهرها و روستاها در این مسابقه شرکت وجود داشت بطوریکه در تعدادی از آدرس ها اسم روستاهای مختلف کشور آمده است.

لازم به ذکر است این مسابقه به همت ستاد یادواره شهدای بخش کومله، سایت گفتمان دینی و سایت شهدای بخش کومله (لاله ها) برگزار می شود.

عزیزانی که در این مسابقه شرکت نکرده اند تا پایان مهلت این مسابقه (۲ آبان ۱۳۹۲) زمان دارند در این مسابقه شرکت کنند و قطعا این مسابقه پس از این تاریخ تمدید نخواهد شد.

از بین کسانی که جواب های صحیح  برای ما ارسال کنند و قوانین مسابقه را رعایت کنند به ۱۵ نفر به قید قرعه جوایزی شامل:

نفر اول: وایمکس ایرانسل +یکسال اینترنت رایگان این شرکت و به نفرات دوم تا پانزدهم هر کدام کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تعلق می گیرد.

برای شرکت در این مسابقه می توانید به سایت لاله ها به آدرس www.laleha.com مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.