مسابقه وبلاگ نویسی با همکاری اداره ورزش و جوانان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از بویر خبر؛ مسابقه وبلاگ نویسی با همکاری اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود.

تقی زاده افزود:این مسابقه با عناوین قرآن –اخلاق- نماز و ولایت برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند با انتخاب یکی از عناوین ذکر شده در این مسابقه شرکت نمایند.

 وی در ادامه  یاد آور شد:کسانی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند تا تاریخ ۱۵/۸/۹۲ وبلاگ های تولید شده را به سامانه پیام کوتاه شماره ۳۰۰۰۷۳۵۳ ارسال، و یا حضوری به ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان مراجعه و نسبت به تحویل مدارک خود اقدام نمایند.

 تقی زاده در ادامه از برگزاری تجلیل از برترینهای این مسابقه خبر داد و خاطر نشان کرد: بعد از بازبینی وبلاگ ها به سه وبلاگ برتر طی همایش و مراسمی تجلیل بعمل خواهد شد.

وی موضوعات  برای این  مسابقات را  قرآن،اخلاق ،نماز و  ولایت نامید و ابراز داشت: شرکت کننده می توانند در این بخش ها از مزایاو برکات این جشنواره برخودار شد ه و آثار خود را به دبیرخانه این جنشواره ارسال نمایند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ