چهارمین جشنواره ملی مهرباران

0

به گزارش «فارسی مچ» چهارمین جشنواره ­­ی ملی دانشجویی ـ فرهنگی مهرباران «یادواره­ ی‌شهید چمران» توسط سازمان دانشجویان ایران در پنج رشته برگزار می‌شود.

رضا فریدزاده؛ رئیس این سازمان اعلام کرد چهارمین جشنواره­­ ی ملی دانشجویی ـ فرهنگی مهرباران «یادواره­ ی‌ شهیدچمران» در محورهای «احسان‌ و نیکوکاری»، «فرهنگ جهادی ‌و محرومیت­ زدایی‌ فرهنگی» و «امید به آینده‌ای روشن»، در بخش­ های عکس، کاریکاتور، داستان کوتاه، شعر و مقاله برگزار خواهد شد.

فریدزاده گفت: جوایز هر بخش شامل نفر اول: سهمیه عمره مفرده +۱۰ میلیون ریال کمک هزینه عمره مفرده ، نفر دوم: ۷ میلیون ریال، نفر سوم: ۵ میلیون ریال و نفر چهارم ۳ میلیون ریال خواهد بود.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۲ بوده و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نیز در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پیش از این سه دوره جشنواره ملی مهرباران با محوریت فرهنگ جهادی و محرومیت زدایی برگزار شده، که سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به ترتیب از دوره اول ذیل یادواره امام موسی صدر، امام خمینی(ره) و شهید رجایی به برگزاری این حرکت فرهنگی اقدام کرده است.

دانشجویان علاقه‌مند می­توانند برای دریافت آگاهی‌های بیشتر از قوانین جشنواره و ارسال اثر خود به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.mehrbaran.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است تمامی مراحل دریافت آثار تنها از طریق همین پایگاه انجام می‌شود.

شماره­ تلفن‌ دبیرخانه جشنواره ملی مهرباران ۶۶۹۷۸۰۰۰ـ۰۲۱ است که پاسخگوی علاقمندان خواهد بود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.