مسابقه وبلاگ نویسی با همکاری اداره ورزش و جوانان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از بویر خبر؛ مسابقه وبلاگ نویسی با همکاری اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود.

تقی زاده افزود:این مسابقه با عناوین قرآن –اخلاق- نماز و ولایت برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند با انتخاب یکی از عناوین ذکر شده در این مسابقه شرکت نمایند.

 وی در ادامه  یاد آور شد:کسانی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند تا تاریخ ۱۵/۸/۹۲ وبلاگ های تولید شده را به سامانه پیام کوتاه شماره ۳۰۰۰۷۳۵۳ ارسال، و یا حضوری به ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان مراجعه و نسبت به تحویل مدارک خود اقدام نمایند.

 تقی زاده در ادامه از برگزاری تجلیل از برترینهای این مسابقه خبر داد و خاطر نشان کرد: بعد از بازبینی وبلاگ ها به سه وبلاگ برتر طی همایش و مراسمی تجلیل بعمل خواهد شد.

وی موضوعات  برای این  مسابقات را  قرآن،اخلاق ،نماز و  ولایت نامید و ابراز داشت: شرکت کننده می توانند در این بخش ها از مزایاو برکات این جشنواره برخودار شد ه و آثار خود را به دبیرخانه این جنشواره ارسال نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.