مسابقه ملی انتخاب برترین وبلاگ نویسان ایران

0

به گزارش «فارسی مچ» چهره بلاگ عنوان مسابقه ای است که چند سالی است برای انتخاب برترین وبلاگ نویسان کشور از دیدگاه مخاطبان برگزار می شود.

رتبه بندی سایت ها توسط الکسا تعیین می گردد اما خوب این سرویس دهنده از رتبه بندی وبلاگ ها پشتیبانی نمی کند به همین خاطر افرادی از متخصصان ایرانی به فکر تعیین این رتبه بندی در دسته های مختللف توسط خود کاربران آن وبلاگ ها افتادند و نتیجه آن شد برگزاری دو دوره برگزاری مسابقه چهره بلاگ در سال های ۸۹ و ۹۰ و امسال سومین دوره آن با روندی مشخص تر و حرفه ای آغاز به کار نموده است.

اگر شما هم دوست دارید تا میزان علاقه بازدیدکنندگان را نسبت به وبلاگ خود بسنجید، همین الان دست به کار شوید و با ورود به سایت چهره بلاگ به آدرس www.chehreblog.com نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.