مسابقه محتوای تصویری از شهرآورد پایتخت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت واحد مرکزی خبر؛ معاونت رسانه مجازی سازمان صدا و سیما مسابقه محتوای تصویری از شهرآورد هفتاد و هفتم تهران برگزار می کند.

مدیرکل وب پخش سازمان صدا و سیما گفت: این مسابقه در قالب عکس‌ها و فیلم‌های مردمی که در حین مسابقه فوتبال و حاشیه هفتاد و هفتمین شهرآورد تهران تهیه شده است خواهد بود.
فربود شکوهی افزود: علاقه‌مندان از امروز تا پایان شهریور فرصت دارند تصاویر خود را تا حجم۵۰ مگابایت به وب‌سایت رسانه مهر به نشانی اینترنتی www.mehr.ir ارسال کنند.
وی گفت: تصاویر برگزیده شامل فیلم و عکس‌های مردمی در بخش‌های مختلف صدا و سیما پخش و از آنها استفاده خواهد شد.

به گزارش فارسی مچ، به ۵ عکس برتر مبلغ یک میلیون تومان و به ۵ فیلم برتر مبلغ دو میلیون تومان به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.