مسابقه طراحی گرافیکی با موضوع دهه کرامت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت فراخوان سراسری مسابقه طراحی گرافیکی با موضوع دهه کرامت اعلام شد.

مدیر آستان احمدی و محمدی گفت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند طرح های گرافیکی خود را که تلفیقی از تصاویر حرمین مطهر حضرت امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ (ع) و یا بصورت خط نگاره های خلاقانه باشد در فرمت های متداول عکس و ترجیحا به صورت لایه باز با وضوح حداقل dpi 300 تهیه کنند.

دستغیب افزود: علاقه مندان می توانند حداکثر تا ۲۶شهریور به دبیرخانه مسابقه به نشانی: شیراز، حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام) – رواق فرهنگی – دفتر پایگاه اطلاع رسانی، تحویل یا از طریق ایمیل به نشانی info@shahecheragh.ir ارسال کنند.

وی ادامه داد: صاحبان آثار برتر در پایان دهه کرامت معرفی و ضمن برخورداری از هدایای ارزشمند، آثار آنها در نشریات حرم مطهر، چاپ و در تولیدات فرهنگی آستان مقدس استفاده خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.