فارسی‌مچ؛ وبگاهی برای اطلاع‌رسانی مسابقات مجازی با رویکرد مذهبی

1

به گزارش «فارسی مچ» متن مصاحبه انجام شده مدیر سایت فارسی مچ با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) منتشر گشت.

گروه فضای مجازی: هدف از ایجاد پایگاه فارسی‌مچ، جمع‌آوری و اطلاع‌رسانی آخرین رویداد‌ها در حوزه برگزاری مسابقات اینترنتی به ویژه در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اسلامی است.

روح‌الله گل‌محمدی، مدیر پایگاه اینترنتی فارسی‌مچ در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) با اشاره به فعالیت‌های این پایگاه گفت: این پایگاه اینترنتی از سال ۸۹ راه‌اندازی شده است. هدف از ایجاد آن، اطلاع‌رسانی در حوزه تمامی مسابقات اینترنتی و جمع‌آوری این مسابقات و ارائه اخبار آن به مخاطبان فضای مجازی است.

مدیر پایگاه اینترنتی فارسی‌مچ بیان کرد: هدف‌‌ این بود که کاربران اینترنتی در دریافت اخبار مسابقات اینترنتی دچار سردرگمی نشوند. همچنین مسئولان برگزاری مسابقات با استفاده از فضای ایجاد شده در فارسی‌مچ به اطلاع‌ر‌‌سانی درباره مسابقات و جشنواره‌هایشان از این پایگاه استفاده می‌کنند.

وی افزود: تمامی مسابقاتی که در اینترنت برگزار می‌شود، اعم از مذهبی، فرهنگی، ورزشی، ادبی، هنری و مسابقات وبلاگ‌نویسی و سایر موضوعات را پایگاه اینترنتی فارسی‌مچ، پوشش خبری می‌دهد.

گل‌محمدی گفت: به طور حتم، یکی از اهداف سایت فارسی‌مچ، ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اهل بیت است. به طورمعمول در کشور، مسابقات اینترنتی به صورت مناسبتی برگزار می‌شود به همین دلیل بخشی را برای این موضوع در نظر گرفته‌ایم‌. اکثر مسابقاتی که در کشور برگزار می‌شود مذهبی و با محوریت سیره اهل بیت است‌.

ترویج فرهنگ قرآنی؛ از اهداف وبگاه فارسی‌مچ

وی با اشاره به تأثیر سایت‌های اطلاع‌رسانی ‌در نشر فرهنگ معارف اسلامی گفت: هدف مسابقات مذهبی که در کشور برگزار می‌شود همان ترویج فرهنگ قرآنی، معارف اسلامی و معارف اهل بیت (ع) است. اطلاع‌رسانی و نشر اخبار این پایگاه‌ها هم به نوعی یک فعالیت در جهت نشر معارف اسلامی است.

گل‌محمدی بیان کرد: چون سایت‌ جامعی در رابطه با اعلام مسابقات اینترنتی وجود نداشت، برگزار‌کنندگان ملزم به پرداخت هزینه‌های بسیاری برای تبلیغات مسابقات خود بودند. با راه‌اندازی این سایت این امکان برای همگان فراهم شد تا بتوانند به راحتی و به‌ صورت رایگان اخبار مسابقات اینترنتی خود را در اختیار عموم قرار دهند.

امکان تبلیغات رایگان در فارسی‌مچ

مدیر پایگاه اینترنتی فارسی‌مچ تصریح کرد: برنامه آینده این وبگاه نیز رسیدن به پایگاهی جامعی است که تمامی اخبار و مسابقات اینترنتی را به صورت لحظه به لحظه پوشش خبری دهد.

علاقه‌مندان برای مشاهده و عضویت در این وبگاه می‌توانند به نشانی اینترنتی www.farsimatch.ir مراجعه کنند.

برای مشاهده متن مصاحبه در خبرگزاری بین المللی قرآن می توانید به بخش فضای مجازی آن به نشانی www.iqna.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.